Neděle 5.2.
SKM starší dorost - Baťov 2 : 3 (0:1)
(přípravné utkání)
branky: Štec 2x
V neděli 5.2. po obědě odehrál svůj druhý přípravný zápas této zimní přípravy tým staršího dorostu. Citelně omlazený tým trenéra Pazdery si pozval k domácímu utkání tým dorostu Baťova, který je druhý v krajském přeboru dorostu Zlínského kraje a disponuje velkým počtem hráčů dorazového ročníku, což šlo vidět i fyzicky na hřisti.
Utkání se hrálo za velmi chladného a hlavně větrného počasí, které citelně ovlivňovalo kvalitu a přesnost hry obou týmů. Po prvním poločase odcházeli do šaten za stavu 0:1 spokojenější baťovští mladíci. Druhý poločas byl již na branky bohatší a nabídl k vidění 4 gólové akce, na každé straně dvě. I přes náš zlepšený výkon a dvě branky Štece skončilo utkání nakonec 2:3 v náš neprospěch.
Slova trenéra: V prvním poločase jsem byl vcelku spokojený s obrannou fází, ale v útočné fázi jsme zaostávali a hra dopředu nebyla dle našich představ. Ve druhém poločase se ale s postupem času obraz naší útočné hry zvedal a v závěru utkání jsme dokonce sahali po vyrovnání. Vzhledem ke kvalitě soupeře a rozdílnému věkovému složení obou týmů jsem s výkonem i výsledkem relativně spokojený...
Tohle fyzicky velmi náročné utkání s kvalitním soupeřem mělo za účel rozvíjet kondici herní formou a to se nám zde dařilo.